5022R-242G
API DelevanAPI Delevan
5022R-242G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022R-242G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 2.4UH 575MA 1.1 OHM
Datasheets: 5022R-242G.pdf
  • Message
Specifications of 5022R-242G
Part Number 5022R-242G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 2.4UH 575MA 1.1 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant