1812R-274F
API DelevanAPI Delevan
1812R-274F Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1812R-274F
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 270UH 129MA 12 OHM SMD
Datasheets: 1812R-274F.pdf
Reference Price (In US Dollars)
650 pcs
  • Message
Specifications of 1812R-274F
Part Number 1812R-274F Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 270UH 129MA 12 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 34764 pcs Data sheet 1812R-274F.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
1812R-274J
1812R-274J
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 270UH 129MA 12 OHM SMD
In stock: 111039 pcs
Download: 1812R-274J.pdf
RFQ
1812R-274H
1812R-274H
Manufacturers: API Delevan
Download: 1812R-274H.pdf
RFQ
1812R-330K
1812R-330K
Description: FIXED IND 33NH 1A 150 MOHM SMD
Download: 1812R-330K.pdf
1812R-274K
1812R-274K