1812R-273F
API DelevanAPI Delevan
1812R-273F Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1812R-273F
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 27UH 236MA 3.6 OHM SMD
Datasheets: 1812R-273F.pdf
Reference Price (In US Dollars)
650 pcs
  • Message
Specifications of 1812R-273F
Part Number 1812R-273F Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 27UH 236MA 3.6 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant