1812R-223H
API DelevanAPI Delevan
1812R-223H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1812R-223H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 22UH 250MA 3.2 OHM SMD
Datasheets: 1812R-223H.pdf
  • Message
Specifications of 1812R-223H
Part Number 1812R-223H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 22UH 250MA 3.2 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant