1812R-222J
API DelevanAPI Delevan
1812R-222J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1812R-222J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 2.2UH 535MA 700 MOHM
Datasheets: 1812R-222J.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of 1812R-222J
Part Number 1812R-222J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 2.2UH 535MA 700 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant