1812R-220M
API DelevanAPI Delevan
1812R-220M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1812R-220M
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 22NH 1.23A 100 MOHM
Datasheets: 1812R-220M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
650 pcs
  • Message
Specifications of 1812R-220M
Part Number 1812R-220M Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 22NH 1.23A 100 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 131354 pcs Data sheet 1812R-220M.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
1812R-184K
1812R-184K
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 180UH 145MA 9.5 OHM
In stock: 95595 pcs
Download: 1812R-184K.pdf
RFQ
1812R-220K
1812R-220K
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 22NH 1.23A 100 MOHM
Download: 1812R-220K.pdf
RFQ
1812R-220J
1812R-220J
Download: 1812R-220J.pdf
1812R-221K
1812R-221K
Description: FIXED IND 220NH 708MA 400 MOHM