1812R-220J
API DelevanAPI Delevan
1812R-220J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1812R-220J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 22NH 1.23A 100 MOHM
Datasheets: 1812R-220J.pdf
  • Message
Specifications of 1812R-220J
Part Number 1812R-220J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 22NH 1.23A 100 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant