1812R-153F
API DelevanAPI Delevan
1812R-153F Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1812R-153F
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 15UH 283MA 2.5 OHM SMD
Datasheets: 1812R-153F.pdf
Reference Price (In US Dollars)
650 pcs
  • Message
Specifications of 1812R-153F
Part Number 1812R-153F Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 15UH 283MA 2.5 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 31513 pcs Data sheet 1812R-153F.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
1812R-153G
1812R-153G
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 15UH 283MA 2.5 OHM SMD
In stock: 42343 pcs
Download: 1812R-153G.pdf
RFQ
1812R-152H
1812R-152H
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 1.5UH 578MA 600 MOHM
Download: 1812R-152H.pdf
RFQ
1812R-152K
1812R-152K
Download: 1812R-152K.pdf
1812R-154F
1812R-154F
Description: FIXED IND 150UH 149MA 9 OHM SMD
Download: 1812R-154F.pdf
1812R-153K
1812R-153K