1812R-152J
API DelevanAPI Delevan
1812R-152J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1812R-152J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1.5UH 578MA 600 MOHM
Datasheets: 1812R-152J.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of 1812R-152J
Part Number 1812R-152J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1.5UH 578MA 600 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 56985 pcs Data sheet 1812R-152J.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
1812R-153F
1812R-153F
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 15UH 283MA 2.5 OHM SMD
In stock: 31513 pcs
Download: 1812R-153F.pdf
RFQ
1812R-151K
1812R-151K
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 150NH 818MA 300 MOHM