1812-564J
API DelevanAPI Delevan
1812-564J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1812-564J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 560UH 82MA 30 OHM SMD
Datasheets: 1812-564J.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of 1812-564J
Part Number 1812-564J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 560UH 82MA 30 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 83820 pcs Data sheet 1812-564J.pdf
Related Products
1812-564F
1812-564F
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 560UH 82MA 30 OHM SMD
In stock: 27914 pcs
Download: 1812-564F.pdf
RFQ
1812-563K
1812-563K
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 56UH 191MA 5.5 OHM SMD