1812-564H
API DelevanAPI Delevan
1812-564H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1812-564H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 560UH 82MA 30 OHM SMD
Datasheets: 1812-564H.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
650 pcs
  • Message
Specifications of 1812-564H
Part Number 1812-564H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 560UH 82MA 30 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 60471 pcs Data sheet 1812-564H.pdf
Related Products
1812-563H
1812-563H
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 56UH 191MA 5.5 OHM SMD
In stock: 51188 pcs
Download: 1812-563H.pdf
RFQ
1812-564F
1812-564F
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 560UH 82MA 30 OHM SMD
Download: 1812-564F.pdf
RFQ
1812-564J
1812-564J
Download: 1812-564J.pdf
1812-680K
1812-680K
Description: FIXED IND 68NH 770MA 250 MOHM
Download: 1812-680K.pdf
1812-680M
1812-680M
Download: 1812-680M.pdf
Download: 1812-563J.pdf
Download: 1812-564K.pdf
1812-563G
1812-563G
Download: 1812-563G.pdf
Download: 1812-564G.pdf
Manufacturers: Techspray
Description: DESOLDER BRAID ROSIN 0.13" 5'
Download: 1812-5F.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year