1812-333H
API DelevanAPI Delevan
1812-333H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1812-333H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 33UH 224MA 4 OHM SMD
Datasheets: 1812-333H.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
650 pcs
  • Message
Specifications of 1812-333H
Part Number 1812-333H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 33UH 224MA 4 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant