1812-332J
API DelevanAPI Delevan
1812-332J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1812-332J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 3.3UH 501MA 800 MOHM
Datasheets: 1812-332J.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of 1812-332J
Part Number 1812-332J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 3.3UH 501MA 800 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 83074 pcs Data sheet 1812-332J.pdf
Related Products
1812-333H
1812-333H
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 33UH 224MA 4 OHM SMD
In stock: 64878 pcs
Download: 1812-333H.pdf
RFQ
1812-333K
1812-333K
Manufacturers: API Delevan