1812-222J
API DelevanAPI Delevan
1812-222J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1812-222J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 2.2UH 535MA 700 MOHM
Datasheets: 1812-222J.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
  • Message
Specifications of 1812-222J
Part Number 1812-222J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 2.2UH 535MA 700 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 41475 pcs Data sheet 1812-222J.pdf
Related Products
1812-222K
1812-222K
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 2.2UH 535MA 700 MOHM
In stock: 86535 pcs
Download: 1812-222K.pdf
RFQ
1812-223H
1812-223H
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 22UH 250MA 3.2 OHM SMD
Download: 1812-223H.pdf
RFQ
Download: 1812-223K.pdf
1812-222F
1812-222F
Download: 1812-222F.pdf
1812-221J
1812-221J
Description: FIXED IND 220NH 708MA 400 MOHM
Download: 1812-221J.pdf
Download: 1812-223F.pdf
Download: 1812-222H.pdf
1812-223G
1812-223G
Download: 1812-223G.pdf
Download: 1812-222G.pdf
Download: 1812-223J.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year