1812-221H
API DelevanAPI Delevan
1812-221H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1812-221H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 220NH 708MA 400 MOHM
Datasheets: 1812-221H.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
650 pcs
  • Message
Specifications of 1812-221H
Part Number 1812-221H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 220NH 708MA 400 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 60621 pcs Data sheet 1812-221H.pdf
Related Products
1812-221K
1812-221K
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 220NH 708MA 400 MOHM
In stock: 119488 pcs
Download: 1812-221K.pdf
RFQ
1812-222H
1812-222H
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 2.2UH 535MA 700 MOHM
Download: 1812-222H.pdf
RFQ
Description: FIXED IND 22NH 1.23A 100 MOHM
Download: 1812-220K.pdf
1812-222F
1812-222F
Download: 1812-222F.pdf
Download: 1812-221F.pdf
1812-220M
1812-220M
Download: 1812-220M.pdf
1812-221J
1812-221J
Download: 1812-221J.pdf
1812-222G
1812-222G
Download: 1812-222G.pdf
Download: 1812-220J.pdf
Description: FIXED IND 180UH 145MA 9.5 OHM
Download: 1812-221G.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year