105R-822G
Product Overview
Part Number: 105R-822G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 8.2UH 135MA 5 OHM SMD
Datasheets: 105R-822G.pdf
  • Message
Specifications of 105R-822G
Part Number 105R-822G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 8.2UH 135MA 5 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant