105R-822FS
Product Overview
Part Number: 105R-822FS
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 8.2UH 135MA 5 OHM SMD
Datasheets: 105R-822FS.pdf
  • Message
Specifications of 105R-822FS
Part Number 105R-822FS Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 8.2UH 135MA 5 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 5646 pcs Data sheet 105R-822FS.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
105R-822H
105R-822H
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 8.2UH 135MA 5 OHM SMD
In stock: 14771 pcs
Download: 105R-822H.pdf
RFQ
105R-822J
105R-822J
Manufacturers: API Delevan
Download: 105R-822J.pdf
RFQ
105R-821K
105R-821K
Description: FIXED IND 820NH 385MA 650 MOHM