103-682KS
API DelevanAPI Delevan
103-682KS Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 103-682KS
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 6.8UH 210MA 2.2 OHM
Datasheets: 103-682KS.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of 103-682KS
Part Number 103-682KS Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 6.8UH 210MA 2.2 OHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant