103-682GS
API DelevanAPI Delevan
103-682GS Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 103-682GS
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 6.8UH 210MA 2.2 OHM
Datasheets: 103-682GS.pdf
  • Message
Specifications of 103-682GS
Part Number 103-682GS Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 6.8UH 210MA 2.2 OHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 8354 pcs Data sheet 103-682GS.pdf
Related Products
103-682F
103-682F
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 6.8UH 210MA 2.2 OHM