1008R-223J
API DelevanAPI Delevan
1008R-223J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1008R-223J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 22UH 158MA 6 OHM SMD
Datasheets: 1008R-223J.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of 1008R-223J
Part Number 1008R-223J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 22UH 158MA 6 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 23871 pcs Data sheet 1008R-223J.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
1008R-270K
1008R-270K
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 27NH 1.164A 90 MOHM
In stock: 58238 pcs
Download: 1008R-270K.pdf
RFQ
1008R-223K
1008R-223K
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 22UH 158MA 6 OHM SMD