1008R-222J
API DelevanAPI Delevan
1008R-222J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1008R-222J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 2.2UH 433MA 800 MOHM
Datasheets: 1008R-222J.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of 1008R-222J
Part Number 1008R-222J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 2.2UH 433MA 800 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 58117 pcs Data sheet 1008R-222J.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
1008R-221K
1008R-221K
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 220NH 1.055A 135 MOHM