11137AGK
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 11137AGK
Manufacturer/Brand: APEM Inc.
Product description SWITCH TOGGLE SPDT 4A 125V
Datasheets: 11137AGK.pdf
Reference Price (In US Dollars)
50 pcs
  • Message
Specifications of 11137AGK
Part Number 11137AGK Manufacturer APEM Inc.
Description SWITCH TOGGLE SPDT 4A 125V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 2529 pcs Data sheet 11137AGK.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
Manufacturers: Weidmuller
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 24V
In stock: 131 pcs
Download: 1113761001.pdf
RFQ
11137AK
11137AK
Manufacturers: APEM Inc.
Description: SWITCH TOGGLE SPDT 4A 125V
In stock: 4201 pcs
Download: 11137AK.pdf
RFQ
Manufacturers: APEM Inc.
Download: 11136AK.pdf
11137A
11137A
Download: 11137A.pdf
Manufacturers: Agastat Relays / TE Connectivity
Description: CONN PLUG DIP 20POS .100 TIN IDC
Download: 111382-4.pdf
11136AG
11136AG
Download: 11136AG.pdf
Description: CONN PLUG DIP 10POS .100 TIN IDC
Description: CONN PLUG DIP 16POS .100 TIN IDC
11137AD2K
11137AD2K
Download: 11137AD2K.pdf
Description: CONN PLUG DIP 26POS .100 TIN IDC
Description: CONN PLUG DIP 34POS .100 TIN IDC
11136WA
11136WA
Download: 11136WA.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year