11137AD2K
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 11137AD2K
Manufacturer/Brand: APEM Inc.
Product description SWITCH TOGGLE SPDT 4A 125V
Datasheets: 11137AD2K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
50 pcs
  • Message
Specifications of 11137AD2K
Part Number 11137AD2K Manufacturer APEM Inc.
Description SWITCH TOGGLE SPDT 4A 125V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 3257 pcs Data sheet 11137AD2K.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
11137AGK
11137AGK
Manufacturers: APEM Inc.
Description: SWITCH TOGGLE SPDT 4A 125V
In stock: 2529 pcs
Download: 11137AGK.pdf
RFQ
11137A
11137A
Manufacturers: APEM Inc.
Download: 11137A.pdf
RFQ
Manufacturers: Agastat Relays / TE Connectivity
Description: CONN PLUG DIP 10POS .100 TIN IDC
Download: 111382-1.pdf
Description: CONN PLUG DIP 20POS .100 TIN IDC
Download: 111382-4.pdf
11136AG
11136AG
Download: 11136AG.pdf
11136AK
11136AK
Download: 11136AK.pdf
Description: CONN PLUG DIP 26POS .100 TIN IDC