CRGH1206F3K92
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CRGH1206F3K92 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CRGH1206F3K92
Manufacturer/Brand: AMP Connectors / TE Connectivity
Product description RES SMD 3.92K OHM 1% 1/2W 1206
Datasheets: 1.CRGH1206F3K92.pdf2.CRGH1206F3K92.pdf
Reference Price (In US Dollars)
5000 pcs
  • Message
Specifications of CRGH1206F3K92
Part Number CRGH1206F3K92 Manufacturer AMP Connectors / TE Connectivity
Description RES SMD 3.92K OHM 1% 1/2W 1206 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 5033255 pcs Data sheet 1.CRGH1206F3K92.pdf2.CRGH1206F3K92.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
CRGH1206F402K
CRGH1206F402K
Manufacturers: AMP Connectors / TE Connectivity
Description: RES SMD 402K OHM 1% 1/2W 1206
In stock: 5902830 pcs
Download: CRGH1206F402K.pdf
RFQ
CRGH1206F3K65
CRGH1206F3K65
Description: RES SMD 3.65K OHM 1% 1/2W 1206
Download: CRGH1206F3K65.pdf
RFQ
CRGH1206F3K9
CRGH1206F3K9
Manufacturers: Agastat Relays / TE Connectivity
Description: RES SMD 3.9K OHM 1% 1/2W 1206