CRGH1206F3K48
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CRGH1206F3K48 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CRGH1206F3K48
Manufacturer/Brand: AMP Connectors / TE Connectivity
Product description RES SMD 3.48K OHM 1% 1/2W 1206
Datasheets: 1.CRGH1206F3K48.pdf2.CRGH1206F3K48.pdf
Reference Price (In US Dollars)
5000 pcs
  • Message
Specifications of CRGH1206F3K48
Part Number CRGH1206F3K48 Manufacturer AMP Connectors / TE Connectivity
Description RES SMD 3.48K OHM 1% 1/2W 1206 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 5137028 pcs Data sheet 1.CRGH1206F3K48.pdf2.CRGH1206F3K48.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
CRGH1206F3K74
CRGH1206F3K74
Manufacturers: AMP Connectors / TE Connectivity
Description: RES SMD 3.74K OHM 1% 1/2W 1206
In stock: 5501946 pcs
Download: CRGH1206F3K74.pdf
RFQ
CRGH1206F3K4
CRGH1206F3K4
Description: RES SMD 3.4K OHM 1% 1/2W 1206