3365A/06SF
3M3M
3365A/06SF Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 3365A/06SF
Manufacturer/Brand: 3M
Product description CBL RIBN 6COND 0.050 BLACK 300'
Datasheets: 3365A/06SF.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 956 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 956 pcs
Reference Price (In US Dollars)
9 pcs
  • Message
Specifications of 3365A/06SF
Part Number 3365A/06SF Manufacturer 3M
Quantity Available 956 pcs Data sheet 3365A/06SF.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
3365A/09
3365A/09
Manufacturers: 3M
Description: CBL RIBN 9COND 0.050 BLACK 100'
In stock: 2233 pcs
Download: 3365A/09.pdf
RFQ
Manufacturers: Amphenol Connex (Amphenol RF)
Description: CBL ASSY UMCC-MCX 9.843"
In stock: 4233 pcs
Download: 336503-14-0250.pdf
RFQ
3365A/16 300
3365A/16 300
Manufacturers: 3M
Description: CABLE 16 COND FLT GRY .050" 300'
In stock: 506 pcs
Download:
33659
Manufacturers: Wiha
Description: NUT DRIVER HEX SOCKET 1/4"
Download: 33659.pdf
3365A/06
3365A/06
Description: CBL RIBN 6COND 0.050 BLACK 300'
In stock: 997 pcs
Download: 3365A/06.pdf
Description: CBL ASSY UMCC-MCX 11.811"
33653
Manufacturers: Wiha
Description: NUT DRIVER HEX SOCKET 3/16"
3365A/10 100
3365A/10 100
Description: CBL RIBN 10COND 0.050 BLACK 100'
Download: 3365A/10 100.pdf
3365A/06NS
3365A/06NS
Description: CBL RIBN 6COND 0.050 BLACK 100'
Download: 3365A/06NS.pdf
3365A/14 300
3365A/14 300
Description: CABLE 14 COND FLT GRY .050" 300'
In stock: 670 pcs
Download:
3365A/16 100
3365A/16 100
Description: CBL RIBN 16COND 0.050 BLACK 100'
Download: 3365A/16 100.pdf
3365A/14 100
3365A/14 100
Description: CBL RIBN 14COND 0.050 BLACK 100'
Download: 3365A/14 100.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year