3365A/06NS
3M3M
3365A/06NS Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 3365A/06NS
Manufacturer/Brand: 3M
Product description CBL RIBN 6COND 0.050 BLACK 100'
Datasheets: 3365A/06NS.pdf
Reference Price (In US Dollars)
30 pcs
  • Message
Specifications of 3365A/06NS
Part Number 3365A/06NS Manufacturer 3M
Quantity Available 2592 pcs Data sheet 3365A/06NS.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
33659
Manufacturers: Wiha
Description: NUT DRIVER HEX SOCKET 1/4"
In stock: 9502 pcs
Download: 33659.pdf
RFQ
Manufacturers: Amphenol Connex (Amphenol RF)
Description: CBL ASSY UMCC-MCX 9.843"
Download: 336503-14-0250.pdf
RFQ
3365A/09
3365A/09
Manufacturers: 3M
Description: CBL RIBN 9COND 0.050 BLACK 100'
Download: 3365A/09.pdf
3365A/10 100
3365A/10 100
Manufacturers: 3M
Description: CBL RIBN 10COND 0.050 BLACK 100'
Download: 3365A/10 100.pdf
33653
Manufacturers: Wiha
Description: NUT DRIVER HEX SOCKET 3/16"
3365A/14 300
3365A/14 300
Description: CABLE 14 COND FLT GRY .050" 300'
In stock: 670 pcs
Download:
3365A/06
3365A/06
Description: CBL RIBN 6COND 0.050 BLACK 300'
In stock: 997 pcs
Download: 3365A/06.pdf
Description: CBL ASSY UMCC-MCX 7.874"
3365A/16 100
3365A/16 100
Description: CBL RIBN 16COND 0.050 BLACK 100'
Download: 3365A/16 100.pdf
3365A/06SF
3365A/06SF
In stock: 956 pcs
Download: 3365A/06SF.pdf
Description: CBL ASSY UMCC-MCX 11.811"
3365A/14 100
3365A/14 100
Description: CBL RIBN 14COND 0.050 BLACK 100'
Download: 3365A/14 100.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year