PR2010FKE7W0R006Z
YageoYageo
PR2010FKE7W0R006Z Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PR2010FKE7W0R006Z
Manufacturer/Brand: Yageo
Product description RES 0.006 OHM 1% 1W 2010
Datasheets: 1.PR2010FKE7W0R006Z.pdf2.PR2010FKE7W0R006Z.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of PR2010FKE7W0R006Z
Part Number PR2010FKE7W0R006Z Manufacturer Yageo
Description RES 0.006 OHM 1% 1W 2010 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant