9T04021A6191BBHF3
YageoYageo
9T04021A6191BBHF3 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 9T04021A6191BBHF3
Manufacturer/Brand: Yageo
Product description RES SMD 6.19KOHM 0.1% 1/16W 0402
Datasheets: 9T04021A6191BBHF3.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of 9T04021A6191BBHF3
Part Number 9T04021A6191BBHF3 Manufacturer Yageo
Quantity Available 4891 pcs Data sheet 9T04021A6191BBHF3.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
9T04021A6191CAHF3
9T04021A6191CAHF3
Manufacturers: Yageo
Description: RES SMD 6.19K OHM 1/16W 0402
In stock: 4191 pcs
Download: 9T04021A6191CAHF3.pdf
RFQ
9T04021A6192BAHF3
9T04021A6192BAHF3
Manufacturers: Yageo
Description: RES SMD 61.9KOHM 0.1% 1/16W 0402
Download: 9T04021A6192BAHF3.pdf
RFQ
9T04021A6191DBHF3
9T04021A6191DBHF3
Description: RES SMD 6.19KOHM 0.5% 1/16W 0402
Download: 9T04021A6191DBHF3.pdf
9T04021A6191DAHF3
9T04021A6191DAHF3
Download: 9T04021A6191DAHF3.pdf
9T04021A6190CBHF3
9T04021A6190CBHF3
Description: RES SMD 619 OHM 0.25% 1/16W 0402