9T04021A2261DBHF3
YageoYageo
9T04021A2261DBHF3 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 9T04021A2261DBHF3
Manufacturer/Brand: Yageo
Product description RES SMD 2.26KOHM 0.5% 1/16W 0402
Datasheets: 9T04021A2261DBHF3.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of 9T04021A2261DBHF3
Part Number 9T04021A2261DBHF3 Manufacturer Yageo
Quantity Available 7084 pcs Data sheet 9T04021A2261DBHF3.pdf
Related Products
9T04021A2261BBHF3
9T04021A2261BBHF3
Manufacturers: Yageo
Description: RES SMD 2.26KOHM 0.1% 1/16W 0402
In stock: 3515 pcs
Download: 9T04021A2261BBHF3.pdf
RFQ
9T04021A2262CAHF3
9T04021A2262CAHF3
Manufacturers: Yageo
Description: RES SMD 22.6K OHM 1/16W 0402
Download: 9T04021A2262CAHF3.pdf
RFQ
9T04021A2262BAHF3
9T04021A2262BAHF3
Download: 9T04021A2262BAHF3.pdf
9T04021A2260FBHF3
9T04021A2260FBHF3
Description: RES SMD 226 OHM 1% 1/16W 0402