9T04021A2212BBHF3
YageoYageo
9T04021A2212BBHF3 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 9T04021A2212BBHF3
Manufacturer/Brand: Yageo
Product description RES SMD 22.1KOHM 0.1% 1/16W 0402
Datasheets: 9T04021A2212BBHF3.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of 9T04021A2212BBHF3
Part Number 9T04021A2212BBHF3 Manufacturer Yageo
Quantity Available 6885 pcs Data sheet 9T04021A2212BBHF3.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
9T04021A2211CBHF3
9T04021A2211CBHF3
Manufacturers: Yageo
Description: RES SMD 2.21K OHM 1/16W 0402
In stock: 6139 pcs
Download: 9T04021A2211CBHF3.pdf
RFQ
9T04021A2260BAHF3
9T04021A2260BAHF3
Manufacturers: Yageo
Description: RES SMD 226 OHM 0.1% 1/16W 0402