QSB35048S28N
XP PowerXP Power
QSB35048S28N Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: QSB35048S28N
Manufacturer/Brand: XP Power
Product description DC DC CONVERTER 28V 350W
Datasheets:
  • Message
Specifications of QSB35048S28N
Part Number QSB35048S28N Manufacturer XP Power
Description DC DC CONVERTER 28V 350W Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 5177 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
QSB35048S24
QSB35048S24
Manufacturers: XP Power
Description: DC DC CONVERTER 24V 350W
In stock: 617 pcs
Download: QSB35048S24.pdf
RFQ
QSB35048S48
QSB35048S48
Manufacturers: XP Power
Description: DC DC CONVERTER 48V 350W
In stock: 790 pcs
Download: QSB35048S48.pdf
RFQ
QSB363
QSB363
Manufacturers: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Description: IC PHOTOTRANS IR 940NM BLK 1.9MM