BT148-600R,127
WeEn Semiconductors Co., LtdWeEn Semiconductors Co., Ltd
BT148-600R,127 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: BT148-600R,127
Manufacturer/Brand: WeEn Semiconductors Co., Ltd
Product description THYRISTOR 600V 4A SOT82
Datasheets: BT148-600R,127.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of BT148-600R,127
Part Number BT148-600R,127 Manufacturer WeEn Semiconductors Co., Ltd
Description THYRISTOR 600V 4A SOT82 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 152593 pcs Data sheet BT148-600R,127.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
BT149D,126
BT149D,126
Manufacturers: WeEn Semiconductors Co., Ltd
Description: THYRISTOR 400V 0.8A SOT54
In stock: 247635 pcs
Download: BT149D,126.pdf
RFQ
BT149G,126
BT149G,126
Description: THYRISTOR 600V 0.8A TO-92
Download: BT149G,126.pdf
RFQ
BT149D,112
BT149D,112
Manufacturers: WeEn Semiconductors