RFCMF1220100M3T
Walsin TechnologyWalsin Technology
RFCMF1220100M3T Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: RFCMF1220100M3T
Manufacturer/Brand: Walsin Technology
Product description CMC 300MA 2LN 80 OHM SMD
Datasheets: RFCMF1220100M3T.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of RFCMF1220100M3T
Part Number RFCMF1220100M3T Manufacturer Walsin Technology
Description CMC 300MA 2LN 80 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 603444 pcs Data sheet RFCMF1220100M3T.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
RFCON130803SF6B001
RFCON130803SF6B001
Manufacturers: Walsin Technology
Description: CONN SMA JACK STR EDGE MNT
In stock: 19888 pcs
Download: RFCON130803SF6B001.pdf
RFQ
RFCON161202SA6B001
RFCON161202SA6B001
Description: CONN RP-SMA JACK R/A PCB
Download: RFCON161202SA6B001.pdf
RFQ
RFCCWALL
RFCCWALL
Manufacturers: Dialight
Description: COLORDRIVER RF WALL MT CTRL
Download:
RFCS04021000BJTWS
RFCS04021000BJTWS
Manufacturers: Electro-Films (EFI) / Vishay
Description: CAP SILICON 10PF 25V 0402
Download: RFCS04021000BJTWS.pdf
RFCCMASTER
RFCCMASTER
Manufacturers: Dialight
Description: LED DRIVER CC AC/DC 3-24V 350MA
Download: RFCCMASTER.pdf
RFCM2680
RFCM2680
Manufacturers: RFMD
Description: IC PWR DOUBLER 1GHZ MCM9X8
Download: RFCM2680.pdf
RFCCSLAVE
RFCCSLAVE
Download: RFCCSLAVE.pdf
RFCMF1220100M4T
RFCMF1220100M4T
Description: CMC 200MA 2LN 120 OHM SMD
Download: RFCMF1220100M4T.pdf
RFCS04021000BJTT1
RFCS04021000BJTT1
Description: CAP SILICON 10PF 5% 25V 0402
Download: RFCS04021000BJTT1.pdf
RFCCREMOTE
RFCCREMOTE
Description: COLORDRIVER REMOTE CONTROL TX
Download: RFCCREMOTE.pdf
Manufacturers: RFMD
Download: RFCM3327.pdf
RFCON070303MF6B001
RFCON070303MF6B001
Description: CONN MMCX JACK STR EDGE MNT
Download: RFCON070303MF6B001.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year