677-25ABPE
Wakefield-VetteWakefield-Vette
Wakefield-Vette
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 677-25ABPE
Manufacturer/Brand: Wakefield-Vette
Product description HEATSINK MULTIWATT 2.5" BLK
Datasheets: 1.677-25ABPE.pdf2.677-25ABPE.pdf
Reference Price (In US Dollars)
600 pcs
  • Message
Specifications of 677-25ABPE
Part Number 677-25ABPE Manufacturer Wakefield-Vette
Description HEATSINK MULTIWATT 2.5" BLK Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 54360 pcs Data sheet 1.677-25ABPE.pdf2.677-25ABPE.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
677-25ABP
677-25ABP
Manufacturers: Wakefield-Vette
Description: HEATSINK MULTIWATT 2.5" BLK
In stock: 56066 pcs
Download: 677-25ABP.pdf
RFQ
6771115331F
6771115331F
Manufacturers: Dialight
Description: 7MM HR/R PMI-12VDC W/O-RING
Download: 6771115331F.pdf
RFQ
Manufacturers: Dialight
Description: 7MM HR/R PMI-6VDC W/O-RING
Download: 6771112321F.pdf
Description: LED PANEL INDCATOR RED 24V