647-15ABP
Wakefield-VetteWakefield-Vette
647-15ABP Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 647-15ABP
Manufacturer/Brand: Wakefield-Vette
Product description HEATSINK TO-220 W/PINS BLK 1.5"
Datasheets: 1.647-15ABP.pdf2.647-15ABP.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of 647-15ABP
Part Number 647-15ABP Manufacturer Wakefield-Vette
Description HEATSINK TO-220 W/PINS BLK 1.5" Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 3161 pcs Data sheet 1.647-15ABP.pdf2.647-15ABP.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
Manufacturers: Agastat Relays / TE Connectivity
Description: CONN RCPT 2POS 22AWG MTA-100
In stock: 258648 pcs
Download: 647000-2.pdf
RFQ
6470
Manufacturers: Pomona Electronics
Description: TEST LEAD BANANA TO PROBE 48"
Download:
RFQ
647-10ABP
647-10ABP
Manufacturers: Wakefield-Vette
Description: HEATSINK TO-220 W/PINS BLK 1"
Download: 647-10ABP.pdf
647-15ABPE
647-15ABPE
Manufacturers: Wakefield-Vette
Description: HEATSINK TO-220 W/PINS BLK 1.5"
Download: 647-15ABPE.pdf
Description: 03P MTA100 PSTD CONN ASSY SN
Download: 647000-3.pdf
647-175ABPE
647-175ABPE
Description: HEATSINK TO-220 W/PINS BLK 1.75"
Download: 647-175ABPE.pdf
647
Manufacturers: Klein Tools
Description: NUT DRIVER SET HEX SOCKET 7 PC
Download: 647.pdf
Description: 04P MTA100 PSTD CONN ASSY SN
647
Manufacturers: Keystone Electronics Corp.
Description: HOUSING PLST BLACK 1.38" X 1.38"
Download: 647.pdf
Manufacturers: Greenlee Communications
Description: SHAFT-CENTER
Download:
Description: HEATSINK TO-220 W/PINS BLK 2.5"
Download: 647-25ABPE.pdf
647-10ABEP
647-10ABEP
Download: 647-10ABEP.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year