DCP4R254009JD4KSSD
WIMAWIMA
WIMA
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DCP4R254009JD4KSSD
Manufacturer/Brand: WIMA
Product description CAP FILM 40UF 10% 1300VDC RAD
Datasheets: DCP4R254009JD4KSSD.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Message
Specifications of DCP4R254009JD4KSSD
Part Number DCP4R254009JD4KSSD Manufacturer WIMA
Description CAP FILM 40UF 10% 1300VDC RAD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant