DCP4P051007GD4KSC9
Product Overview
Part Number: DCP4P051007GD4KSC9
Manufacturer/Brand: WIMA
Product description CAP FILM 10UF 10% 1100VDC RAD
Datasheets: DCP4P051007GD4KSC9.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of DCP4P051007GD4KSC9
Part Number DCP4P051007GD4KSC9 Manufacturer WIMA
Description CAP FILM 10UF 10% 1100VDC RAD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant