Y174670R0000T0L
Product Overview
Part Number: Y174670R0000T0L
Manufacturer/Brand: Vishay Precision Group
Product description RES SMD 70 OHM 0.01% 0.6W J LEAD
Datasheets: Y174670R0000T0L.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of Y174670R0000T0L
Part Number Y174670R0000T0L Manufacturer Vishay Precision Group
Description RES SMD 70 OHM 0.01% 0.6W J LEAD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant