Y174649K9000F9R
Product Overview
Part Number: Y174649K9000F9R
Manufacturer/Brand: Vishay Precision Group
Product description RES SMD 49.9K OHM 1% 0.4W J LEAD
Datasheets: Y174649K9000F9R.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of Y174649K9000F9R
Part Number Y174649K9000F9R Manufacturer Vishay Precision Group
Description RES SMD 49.9K OHM 1% 0.4W J LEAD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant