Y1746452R000T9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: Y1746452R000T9R
Manufacturer/Brand: Vishay Precision Group
Product description RES SMD 452OHM 0.01% 0.6W J LEAD
Datasheets: Y1746452R000T9R.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2500 pcs
  • Message
Specifications of Y1746452R000T9R
Part Number Y1746452R000T9R Manufacturer Vishay Precision Group
Description RES SMD 452OHM 0.01% 0.6W J LEAD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant