MP028F036M12AL
VicorVicor
MP028F036M12AL Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MP028F036M12AL
Manufacturer/Brand: Vicor
Product description DC DC CONVERTER 36V 120W
Datasheets: 1.MP028F036M12AL.pdf2.MP028F036M12AL.pdf
  • Message
Specifications of MP028F036M12AL
Part Number MP028F036M12AL Manufacturer Vicor
Description DC DC CONVERTER 36V 120W Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 5871 pcs Data sheet 1.MP028F036M12AL.pdf2.MP028F036M12AL.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
MP023GS
MP023GS
Manufacturers: MPS (Monolithic Power Systems)
Description: PRIMARY-SIDE CC/CV CONTROLLER
In stock: 100683 pcs
Download:
RFQ
MP0350-0B0
MP0350-0B0
Manufacturers: Laird Technologies
Description: FERRITE PLATE 26.42X8.89X1.27MM
Download: MP0350-0B0.pdf
RFQ
MP028F036M12AL-CB
MP028F036M12AL-CB
Manufacturers: Vicor
Description: EVALUATION BOARDS PRM REGULATOR
In stock: 399 pcs
Download: MP028F036M12AL-CB.pdf
MP024S
MP024S
Manufacturers: CTS Electronic Components
Description: CRYSTAL 2.4576MHZ 32PF T/H