ST8R006B
U.S. SensorU.S. Sensor
ST8R006B Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ST8R006B
Manufacturer/Brand: U.S. Sensor
Product description ICL 8 OHM 20% 6A 24.76MM
Datasheets: 1.ST8R006B.pdf2.ST8R006B.pdf
  • Message
Specifications of ST8R006B
Part Number ST8R006B Manufacturer U.S. Sensor
Description ICL 8 OHM 20% 6A 24.76MM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant