ST4R005B
U.S. SensorU.S. Sensor
ST4R005B Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ST4R005B
Manufacturer/Brand: U.S. Sensor
Product description ICL 4 OHM 20% 5A 16.51MM
Datasheets: 1.ST4R005B.pdf2.ST4R005B.pdf
  • Message
Specifications of ST4R005B
Part Number ST4R005B Manufacturer U.S. Sensor
Description ICL 4 OHM 20% 5A 16.51MM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant