SB502J1K
U.S. SensorU.S. Sensor
SB502J1K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SB502J1K
Manufacturer/Brand: U.S. Sensor
Product description THERMISTOR NTC 5KOHM 3892K MELF
Datasheets: 1.SB502J1K.pdf2.SB502J1K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of SB502J1K
Part Number SB502J1K Manufacturer U.S. Sensor
Description THERMISTOR NTC 5KOHM 3892K MELF Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 113689 pcs Data sheet 1.SB502J1K.pdf2.SB502J1K.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
SB5100TA
SB5100TA
Manufacturers: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 5A DO201AD
In stock: 1091655 pcs
Download: SB5100TA.pdf
RFQ
SB520-T
SB520-T
Manufacturers: Diodes Incorporated
Description: DIODE SCHOTTKY 20V 5A DO201AD
Download: SB520-T.pdf
RFQ
SB520
SB520
Manufacturers: AMI Semiconductor / ON Semiconductor