BC302J1K
U.S. SensorU.S. Sensor
BC302J1K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: BC302J1K
Manufacturer/Brand: U.S. Sensor
Product description THERMISTOR NTC 3KOHM 3892K CHIP
Datasheets: 1.BC302J1K.pdf2.BC302J1K.pdf
  • Message
Specifications of BC302J1K
Part Number BC302J1K Manufacturer U.S. Sensor
Description THERMISTOR NTC 3KOHM 3892K CHIP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 6479 pcs Data sheet 1.BC302J1K.pdf2.BC302J1K.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
BC303J1K
BC303J1K
Manufacturers: U.S. Sensor
Description: THERMISTOR NTC 30KOHM 3892K CHIP
In stock: 2984 pcs
Download: BC303J1K.pdf
RFQ
BC307B
BC307B
Manufacturers: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Description: TRANS PNP 45V 0.1A TO-92