WSU120-1500-R13
Triad MagneticsTriad Magnetics
WSU120-1500-R13 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: WSU120-1500-R13
Manufacturer/Brand: Triad Magnetics
Product description 100-240V WALL PLUG-IN PWR SUPPLY
Datasheets: WSU120-1500-R13.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Message
Specifications of WSU120-1500-R13
Part Number WSU120-1500-R13 Manufacturer Triad Magnetics
Quantity Available 8346 pcs Data sheet WSU120-1500-R13.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
WSU120-1000-R13
WSU120-1000-R13
Manufacturers: Triad Magnetics
Description: 100-240V WALL PLUG-IN PWR SUPPLY
In stock: 9194 pcs
Download: WSU120-1000-R13.pdf
RFQ
WSU120-2000
WSU120-2000
Manufacturers: Triad Magnetics
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W
Download: WSU120-2000.pdf
RFQ
Download: WSU120-1000-13.pdf
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 36W
WSU120-1000-R
WSU120-1000-R
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Download: WSU120-1000-R.pdf