TK45P03M1,RQ(S
Toshiba Semiconductor and StorageToshiba Semiconductor and Storage
TK45P03M1,RQ(S Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: TK45P03M1,RQ(S
Manufacturer/Brand: Toshiba Semiconductor and Storage
Product description MOSFET N-CH 30V 45A DPAK-3
Datasheets: 1.TK45P03M1,RQ(S.pdf2.TK45P03M1,RQ(S.pdf
  • Message
Specifications of TK45P03M1,RQ(S
Part Number TK45P03M1,RQ(S Manufacturer Toshiba Semiconductor and Storage
Description MOSFET N-CH 30V 45A DPAK-3 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 4691 pcs Data sheet 1.TK45P03M1,RQ(S.pdf2.TK45P03M1,RQ(S.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
TK4A55DA(STA4,Q,M)
TK4A55DA(STA4,Q,M)
Manufacturers: Toshiba Semiconductor and Storage
Description: MOSFET N-CH 550V 3.5A TO-220SIS
In stock: 3389 pcs
Download: TK4A55DA(STA4,Q,M).pdf
RFQ
TK42A12N1,S4X
TK42A12N1,S4X
Description: MOSFET N-CH 120V 42A TO-220