DFN2.07BK50
TechflexTechflex
DFN2.07BK50 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DFN2.07BK50
Manufacturer/Brand: Techflex
Product description SLEEVING 2.07" ID POLY 50' BLACK
Datasheets: 1.DFN2.07BK50.pdf2.DFN2.07BK50.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of DFN2.07BK50
Part Number DFN2.07BK50 Manufacturer Techflex
Description SLEEVING 2.07" ID POLY 50' BLACK Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 1264 pcs Data sheet 1.DFN2.07BK50.pdf2.DFN2.07BK50.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
DFN2.54BK50
DFN2.54BK50
Manufacturers: Techflex
Description: SLEEVING 2.54" ID POLY 50' BLACK
In stock: 825 pcs
Download: DFN2.54BK50.pdf
RFQ
DFN2.86BK50
DFN2.86BK50
Manufacturers: Techflex
Description: SLEEVING 2.86" ID POLY 50' BLACK
In stock: 585 pcs
Download: DFN2.86BK50.pdf
RFQ
DFN1.59BK
DFN1.59BK
Description: SLEEVING 1.59" ID POLY 100' BLK
In stock: 687 pcs
Download: DFN1.59BK.pdf
DFN2.54BK
DFN2.54BK
Description: SLEEVING 2.54" ID POLY 100' BLK
In stock: 395 pcs
Download: DFN2.54BK.pdf
DFN1.75BK
DFN1.75BK
Description: SLEEVING 1.75" ID POLY 100' BLK
In stock: 626 pcs
Download: DFN1.75BK.pdf
DFN2.38BK
DFN2.38BK
Description: SLEEVING 2.38" ID POLY 100' BLK
In stock: 454 pcs
Download: DFN2.38BK.pdf
DFN1.34BK50
DFN1.34BK50
Description: SLEEVING 1.34" ID POLY 50' BLACK
In stock: 1324 pcs
Download: DFN1.34BK50.pdf
DFN2.07BK
DFN2.07BK
Description: SLEEVING 2.07" ID POLY 100' BLK
In stock: 590 pcs
Download: DFN2.07BK.pdf
DFN1.75BK50
DFN1.75BK50
Description: SLEEVING 1.75" ID POLY 50' BLACK
Download: DFN1.75BK50.pdf
DFN2.38BK50
DFN2.38BK50
Description: SLEEVING 2.38" ID POLY 50' BLACK
In stock: 926 pcs
Download: DFN2.38BK50.pdf
DFN1.59BK50
DFN1.59BK50
Description: SLEEVING 1.59" ID POLY 50' BLACK
Download: DFN1.59BK50.pdf
DFN2.86BK
DFN2.86BK
Description: SLEEVING 2.86" ID POLY 100' BLK
In stock: 334 pcs
Download: DFN2.86BK.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year