DFN1.34BK
TechflexTechflex
DFN1.34BK Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DFN1.34BK
Manufacturer/Brand: Techflex
Product description SLEEVING 1.34" ID POLY 100' BLK
Datasheets: 1.DFN1.34BK.pdf2.DFN1.34BK.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 727 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 727 pcs
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of DFN1.34BK
Part Number DFN1.34BK Manufacturer Techflex
Description SLEEVING 1.34" ID POLY 100' BLK Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 727 pcs Data sheet 1.DFN1.34BK.pdf2.DFN1.34BK.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
DFN1.75BK
DFN1.75BK
Manufacturers: Techflex
Description: SLEEVING 1.75" ID POLY 100' BLK
In stock: 626 pcs
Download: DFN1.75BK.pdf
RFQ
DFN1.59BK
DFN1.59BK
Manufacturers: Techflex
Description: SLEEVING 1.59" ID POLY 100' BLK
In stock: 687 pcs
Download: DFN1.59BK.pdf
RFQ
DFN1.13BK
DFN1.13BK
Description: SLEEVING 1.13" ID POLY 100' BLK
In stock: 966 pcs
Download: DFN1.13BK.pdf
DFN1.59BK50
DFN1.59BK50
Description: SLEEVING 1.59" ID POLY 50' BLACK
In stock: 1175 pcs
Download: DFN1.59BK50.pdf
DFN1.25BK
DFN1.25BK
Description: SLEEVING 1.25" ID POLY 100' BLK
In stock: 768 pcs
Download: DFN1.25BK.pdf
DFN1.25BK50
DFN1.25BK50
Description: SLEEVING 1.25" ID POLY 50' BLACK
In stock: 1596 pcs
Download: DFN1.25BK50.pdf
DFN1.00BK50
DFN1.00BK50
Description: SLEEVING 1" ID POLY 50' BLACK
Download: DFN1.00BK50.pdf
DFN1.00BK
DFN1.00BK
Description: SLEEVING 1" ID POLY 100' BLACK
In stock: 879 pcs
Download: DFN1.00BK.pdf
DFN1.13BK50
DFN1.13BK50
Description: SLEEVING 1.13" ID POLY 50' BLACK
Download: DFN1.13BK50.pdf
DFN2.07BK
DFN2.07BK
Description: SLEEVING 2.07" ID POLY 100' BLK
In stock: 590 pcs
Download: DFN2.07BK.pdf
DFN1.75BK50
DFN1.75BK50
Description: SLEEVING 1.75" ID POLY 50' BLACK
Download: DFN1.75BK50.pdf
DFN1.34BK50
DFN1.34BK50
Description: SLEEVING 1.34" ID POLY 50' BLACK
Download: DFN1.34BK50.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year